BESTYRELSEN

Kontakt:
Jan Wessel Rasmussen
Bestyrelsesformand

Tlf. 25 13 35 90
E-mail: jan.rasmussen@7kanten.dk

 

FORRETNINGSUDVALGET

Kontakt:
Jan Wessel Rasmussen
Bestyrelsesformand

Tlf. 25 13 35 90
E-mail: jan.rasmussen@7kanten.dk

 

KUNSTNERISK UDVALG

Kontakt:
Ulla Adolf
Leder af kunstnerisk udvalg

Tlf. 20 29 20 68
E-mail: ulla@dolf.life

 

ARKIVUDVALGET

Kontakt:
Bente Jeppesen
Leder af Arkivudvalget

Tlf. 21 24 93 60
E-mail: bnj@os.dk

Kontakt fra bestyrelsen:

Jan Wessel Rasmussen

 

SENIORUDVALGET

Kontakt:
Irene Riber
Leder af seniorudvalget

Tlf. 28 60 08 24
E-mail: irenearly@bbsyd.dk

Kontakt fra bestyrelsen:

Bodil Bjerre Jensen

 

PR-UDVALGET

Kontakt:
Ole F. Gudmundsen
PR- og marketing manager 

Tlf. 91 89 47 61
E-mail: ole@7-kanten.dk

Kontakt fra bestyrelsen:

Rune Søgaard Pedersen

 

BØRNEUDVALGET

Kontakt:

Marianne Platz
Leder af børneudvalget
Tlf. 27 51 25 29
E-mail: borneudvalg@7-kanten.dk

Kontakt fra bestyrelsen:
Camilla Platz

 

UNGEUDVALGET

Kontakt:

Camilla Platz
Leder af ungeudvalget
Tlf. 28 14 35 29
E-mail: camilla.platz@gmail.com

Kontakt fra bestyrelsen:
Jan Wessel Rasmussen

 

7-KANTENS SYSTUE

Kontakt:

Agnethe Vestergård Pedersen

Leder af systuen

Tlf. 75 25 82 35

E-mail: agnethe@gbhs.dk

Kontakt fra bestyrelsen:
Alice Solveig Nielsen

SMINKEUDVALGET

Kontakt fra bestyrelsen:
Gudrun Gudmundsdottir

 

7-KANTENS BYGNINGER

Kontakt:
Jan Wessel Rasmussen
Bestyrelsesformand
Tlf. 25 13 35 90

E-mail: jan.rasmussen@7kanten.dk

 

HÅNDVÆRKERE – KÆRVEJ 21

Kontakt:

Bjarne Refstrup Jensen
Tlf. 60 16 62 51
E-mail:

Kontakt fra bestyrelsen:
Bodil Bjerre Jensen og Rune Søgaard Pedersen

 

TEKNIKGRUPPEN

Kontakt:

Erik Rotvig
Tlf. 61 65 62 62
E-mail: rotvig@bbsyd.dk

Kontakt fra bestyrelsen: Toke Ølgaard