BESTYRELSEN

 

Kontakt:
Inge Vad Wodskou
Bestyrelsesformand

Tlf. 23 22 38 21
E-mail: mail@wodskou.com

 

FORRETNINGSUDVALGET

 

Kontakt:
Inge Vad Wodskou
Bestyrelsesformand

Tlf. 23 22 38 21
E-mail: mail@wodskou.com

 

KUNSTNERISK UDVALG

 

Kontakt:
Ulla Adolf
Leder af kunstnerisk udvalg

Tlf. 20 29 20 68
E-mail: ulla@dolf.life

 

ARKIVUDVALGET

 

Kontakt:
Bente Jeppesen
Leder af Arkivudvalget

Tlf. 21 24 93 60
E-mail: bnj@os.dk

Kontakt fra bestyrelsen:

Inge Vad Wodskou

 

SENIORUDVALGET

 

Kontakt:
Irene Riber
Leder af seniorudvalget

Tlf. 28 60 08 24
E-mail: irenearly@bbsyd.dk

Kontakt fra bestyrelsen:

Henrik Bruun Kornerup

 

PR-UDVALGET

 

Kontakt:
Ole F. Gudmundsen
PR- og marketing manager 

Tlf. 91 89 47 61
E-mail: ole@7-kanten.dk

Kontakt fra bestyrelsen:

Inge Vad Wodskou

 

BØRNEUDVALGET

 

Kontakt:

Marianne Platz

Leder af børneudvalget

Tlf. 27 51 25 29

E-mail: borneudvalg@7-kanten.dk

Kontakt fra bestyrelsen:

Camilla Platz

 

UNGEUDVALGET

 

Kontakt:

Camilla Platz

Leder af ungeudvalget

Tlf. 28 14 35 29

E-mail: camilla.platz@gmail.com

Kontakt fra bestyrelsen:

Jan Wessel Rasmussen

 

7-KANTENS SYSTUE

 

Kontakt:

Agnethe Vestergård Pedersen

Leder af systuen

Tlf. 75 25 82 35

E-mail: agnethe@gbhs.dk

Kontakt fra bestyrelsen:

Inge Vad Wodskou

 

SMINKEUDVALGET

 

Kontakt fra bestyrelsen:

Bodil Bjerre Jensen

 

7-KANTENS BYGNINGER

 

Kontakt:
Kent Stensgaard
Daglig leder
Tlf. 75 25 82 35
E-mail: kent@7kanten.dk

 

HÅNDVÆRKERE – KÆRVEJ 21

 

Kontakt:

Bjarne Refstrup Jensen

Tlf. 60 16 62 51
E-mail:

Kontakt fra bestyrelsen:
Bodil Bjerre Jensen og Rune Søgaard Pedersen

 

TEKNIKGRUPPEN

 

Kontakt:
Erik Rotvig

Tlf. 61 65 62 62
E-mail: rotvig@bbsyd.dk

Kontakt fra bestyrelsen:

Toke Ølgaard